Tworzymy skuteczne rozwiązania

Działamy od 1998 roku, zapewniając naszym Klientom rozwiązania z obszaru nowych technologii. Tworzymy i integrujemy oprogramowanie, projektujemy i dostarczamy rozwiązań sprzętowych, zapewniamy kreację wizerunkową, informacyjną i promocyjną. Specjalizujemy się w aplikacjach internetowych oraz wdrożeniach i integracji systemów działających on-line.

 

Pasja

W naszym zespole nie ma ludzi przypadkowych. Indywidualne pasje z powodzeniem łączymy przy realizacji wspólnych celów. Zaangażowanie i kreatywność to codzienne cechy naszego działania. Satysfakcja z pracy każdego członka zespołu i jednoczesna odpowiedzialność za jej efekty pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

 

Wiedza

Kompetencje są podstawą każdego naszego rozwiązania. Wyznajemy zasadę, iż tylko połączenie fachowej wiedzy merytorycznej w danym zakresie z dogłębną znajomością narzędzi technologicznych daje w efekcie skuteczne rozwiązania. Projektując systemy kładziemy nacisk na praktyczny aspekt zagadnień i efektywność działania.

 

Technologia

Technologia jest dla nas środkiem, a nie celem. W ciągu kilkunastu lat działalności zgromadziliśmy niemałe doświadczenie zarówno w zakresie technologii związanych z oprogramowaniem, jak i rozwiązań sprzętowych. Nie boimy się nowości ? innowacje traktujemy jako jeden ze sposobów podnoszenia efektywności. Nadrzędnie jednak w naszych pracach kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i niezawodność.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj sie z nami

Telefon: +48 22 827 77 66 Fax: +48 22 827 51 56 E-mail: biuro@rad-com.pl

Valid CSS 2.1Valid XHTML 1.1